Όλα τα άρθρα

ΨΗΦΙΣΜΑ για τον θάνατο του αγαπημένου συναδέρφου, Παύλου Πανταζή, αναπληρωτή καθηγητή Κλινικής-Κοινωνικής Ψυχολογίας

ΨΗΦΙΣΜΑ
Η Παιδαγωγική Σχολή του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης μοιράζεται την οδύνη της πανεπιστημιακής κοινότητας για τον θάνατο του αγαπημένου συναδέρφου, Παύλου Πανταζή, αναπληρωτή καθηγητή Κλινικής-Κοινωνικής Ψυχολογίας.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΈΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ, ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ.

Η Επιτροπή Βιβλιοθήκης της Παιδαγωγικής Σχολής σε συνεργασία με την Κοσμητεία συνεχίζει τον κύκλο εκδηλώσεων στη Βιβλιοθήκη.Στο πλαίσιο αυτό, την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 19.00 στο χώρο της Βιβλιοθήκης θα γίνει η παρουσίαση του βιβλίου του Ισίδωρου Ζουργού, "Λίγες και μία νύχτες"

Το βιβλίο θα παρουσιάσει η κ. Βενετία Αποστολίδου, Καθηγήτρια Π.Τ.Δ.Ε.

Η εκδήλωση είναι ανοιχτή στο κοινό του Α.Π.Θ. και της πόλης

Εκδήλωση Επιτροπής Ισότητας & Φύλου ΑΠΘ: Τρανς άνθρωποι...

Η Επιτροπή Φύλου και Ισότητας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης διοργανώνει ημερίδα με τίτλο:

«Tρανς άνθρωποι –Το πλαίσιο για μια ζωή με αξιοπρέπεια και ισοτιμία»

Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2018, στις 17:00,

Αίθουσα Λόγου & Τέχνης, Παιδαγωγική Σχολή