Όλα τα άρθρα

Λειτουργία της Βιβλιοθήκης της Παιδαγωγικής Σχολής στις 27-10-2020

Η Βιβλιοθήκης της Παιδαγωγικής Σχολής την Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2020 θα λειτουργήσει από τις 9:00 - 15:00.

Πρωτόκολλο διαχείρισης Covid19

Αγαπητά μέλη της Παιδαγωγικής Σχολής,

Σας ανακοινώνουμε το πρωτόκολλο διαχείρισης κρουσμάτων Covid-19 στην Παιδαγωγική Σχολή. Παρακαλούμε να το διαβάσετε προσεκτικά.

Για το ΠΤΔΕ Τοπική Υπεύθυνη Covid-19 είναι η Ελένη Κουϊμτζή, ekouimtz@eled.auth.gr , για το ΤΕΠΑΕ, ο Γιάννης Μιχάλης, imichal@nured.auth.gr . Το προσωπικό που ανήκει στη Σχολή μπορεί να επικοινωνεί με όποιον/όποια υπεύθυνο/υπεύθυνη επιθυμεί.

Μαθήματα Φύλου στο Α.Π.Θ. στο χειμερινό εξάμηνο του 2020-21

Σας ανακοινώνουμε έναν κατάλογο με μαθήματα Φύλου που θα προσφερθούν σε διάφορα Τμήματα στο Α.Π.Θ (έτσι όπως προκύπτουν από τον τίτλο ή την περιγραφή τους στη ΜΟΔΙΠ) κατά το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21. Τα μαθήματα αυτά μπορούν να επιλεγούν από φοιτητές και φοιτήτριες που ενδιαφέρονται για τα θέματα αυτά ως ελεύθερες επιλογές - εφόσον το πρόγραμμα σπουδών του Τμήματός τους το επιτρέπει – και κατόπιν συνεννόησης με τα μέλη που τα διδάσκουν.

Η Πρόεδρος της Επιτροπής Ισότητας των Φύλων

Δήμητρα Κογκίδου

Υποδοχή Πρωτοετών Φοιτητών/ριών για το Τμήμα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ & ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

Η ΚΟΣΜΗΤΟΡΙΣΣΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΠΘ
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΠΘ
ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝ την ΠΕΜΠΤΗ 15.10.2020 & ΩΡΑ 10:00 - 11:30
ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΤΕΛΕΤΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ -ΤΡΙΩΝ (ΒΛ ΕΔΩ)
ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΣΑΣ!

Pages