Επιμορφωτική Συνάντηση του Τοπικού Θεματικού Δικτύου «Κινηματογραφική Εκπαίδευση»

1 η Επιμορφωτική Συνάντηση του Τοπικού Θεματικού Δικτύου «Κινηματογραφική Εκπαίδευση

Η Διεύθυνση Π.Ε. Αν. Θεσσαλονίκης και η συντονιστική επιτροπή του Τοπικού Θεματικού Δικτύου «Kινηματογραφική Εκπαίδευση» της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης με την υποστήριξη των συνεργαζόμενων φορέων του Δικτύου, ΕΚΟΜΕ, Παιδαγωγική Σχολή ΑΠΘ, Τμήμα Κινηματογράφου ΑΠΘ, Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης (Μουσείο Κινηματογράφου) διοργανώνει την 1η Επιμορφωτική Συνάντηση το σχολικό έτος 2019-20 του Τοπικού Θεματικού Δικτύου «Κινηματογραφική Εκπαίδευση» της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης τη Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2019, στον Πύργο της Παιδαγωγικής Σχολής του Α.Π.Θ. (10ος όροφος) και ώρες 17.30-20.00.